FHU NIMAR Andrzej Ćwikiel

Kontakt email, www
ul. Dworcowa 2 Szczecin
70-206 Szczecin , woj. Zachodniopomorskie

Usługi ksero

Wykonujemy odbitki  na ksero kolorowym w formacie A4-A3. Maszyna na której pracujemy pozwala na szybkie powielanie kolorowych materiałów reklamowych i zdjęć. Dla zaoszczędzenia czasu maszyny wykonują automatycznie sortowanie, kopiowanie dwustronne, składanie do postaci broszury. Dzięki wysokiej jakości wydruków i kopii jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Istnieje możliwość skalowania w zakresie 25%-400 %.

Oprawy

Zapewniamy profesjonalną i elegancką  oprawę prac dyplomowych jak również dokumentacji które chcielibyście Państwo mieć w pięknych okładkach o skóropodobnej fakturze.  Przy pomocy urządzenia systemu metalbind, możemy  oprawić do 300 stron na  papierze 80g/m2. Istnieje możliwość  wymiany kartek, co stwarza oprawę praktyczną. Dysponujemy okładkami o różnej kolorystyce, z napisami: praca dyplomowa, doktorska, inżynierska, licencjacka, magisterska lub bez napisu.

Wielki format

Druk wielkoformatowy kolorowy wykonujemy na ploterze firmy EPSON SC T7000 o szerokości wydruku od 29,7 cm do 112 cm długość wydruku do 15 m. Jakość wydruku i oddanie barw bardzo wysokiej jakości. Oferujemy druk na papierach 80g, 90g., na papierze powlekanym matowym 120g, druk na papierze matowym 170g, druk na papierze fotograficznym matowym, 195g oraz na papierze fotograficznym z połyskiem 195g. Drukujemy rysunki techniczne rastrowe iwektorowe dla projektantów. Drukujemy plansze, mapy oraz zdjęcia. Obsługujemy następujące formaty plików: DWG, DXF, TIFF, PDF, JPG, CDR, DOC, PLT (HP-GL/2).  Zapraszamy do współpracy firmy budowlane i projektowe. Przy większych zleceniach oferujemy korzystne rabaty.

Specjalizacje:

 • Usługi ksero
 • Oprawy
 • Wielki format

O nas

 • Działamy na rynku szczecińskim od 2000 r. świadcząc usługi w zakresie kserografii i  wydruków wielkoformatowych. Nasza oferta skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Pracujemy na profesjonalnych maszynach cyfrowych firmy: OCE, Ricoh, Konica Minolta.Obsługując przez wiele lat biura projektów, instytucje państwowe, pracownie architektoniczne, firmy branży budowlanej oraz studentów, poznaliśmy dobrze oczekiwania naszych klientów, dzięki temu dziś możemy zaoferować naszą wiedzę, doświadczenie, fachową obsługę, profesjonalne urządzenia i konkurencyjne ceny. Jesteśmy specjalistami od dokumentacji projektowych i powykonawczych.
 • Zapewniamy szybką i kompleksową obsługę w zakresie:
 • -wydruk w formatach A5-A0+ cz-b ; kolor
 • -ksero w formatach A5-A0+ cz-b ; kolor
 • -wydruk plakatów, plansz i zdjęć na różnych gramaturze i rodzaju papieru
 • -skanowanie wielkoformatowe cz-b i kolorowe (do szerokości 914 mm)
 • -laminowanie wielkoformatowe (do szerokości 160 cm)
 • -wydruki oraz oprawy prac dyplomowych oraz prac inżynierskich z rysunkami.